AZUNLAR İLETİŞİM

Biz Kimiz?

Azunlar İletişim 1998 yılında kurulmuş olup Ankara, İstanbul şubeleri ve Eskişehir, Konya ve Aksaray Ana bayilerine ek Türkiye çapında 2000 alt bayi yapısına sahiptir ve 3500m2 çalışma alanıyla sektöre yön veren öncü bir kuruluştur.

Firmamız Türkiye’de bir ilk olarak fabrikasyon cep telefonu aksesuarları üreten tesisi bünyesinde bulundurarak Türkiye’de bir ilke imza atmıştır. Yerli üretimi önemseyen ve yerli istihdamı artırmak için sürekli AR-GE yapmaktadır.

Tescilli 8 markamız olup, imal ve ithal ettiğimiz ürünlerimizi Türkiye’ nin dört bir yanına toptan ve perakende olarak, mobil iletişim araçlarının aksesuar (Tablet ve Cep telefonu kılıfları, data kabloları, şarj cihazları, batarya, kulaklık vb.) satışını yapmaktayız.

Misyonumuzun özünde kalite, performans, çözüm odaklı olmak ve daha fazla kullanıcı için yenilikçi ürünlerin satışını yapmak vardır.

Bizler ekip olarak, müşteriler ve iş ortakları için bütünlük, dürüstlük ve saygı ile iş yaparken mümkün olan her şeyi müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için yapmaktayız.